Sprawdzony Kross Hexagon 7.0


Marzec 5, 2019 blogger 0 Comment

Jeśli szukamy roweru górskiego z prawdziwego zdarzenia, to warto zainteresować się oferta firmy Kross. Jednoślady produkowane przez tą firmę są solidne i sprawdzone przez profesjonalistów. Nie inaczej jest w przypadku Hexagona „siódemki”.

Górski Hexagon 7.0

kross hexagon 7.0To rower dostępny w dwóch wariantach – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Te górskie Hexagony to wyższy model popularnego „górala” od Krossa. Od poprzedniego modelu różni go konstrukcja ramy i szereg mniej istotnych szczegółów. Najważniejszym elementem konstrukcji, jest oczywiście rama. W przypadku Kross Hexagon 7.0 jest ona wykonana z ultralekkiego aluminium. Jeżeli chodzi o rozmiar kół Hexagon „siódemka”, daje nam dwa warianty – dwadzieścia siedem i pół cala oraz dwadzieścia dziewięć cali. W cenie nie robi to różnicy, dlatego polecamy zakupić go w wersji z dwudziestoma dziewięcioma calami. Zapewni nam to lepsze opory toczenia, jak też lepszą przyczepność. Waga roweru to niewiele ponad czternaście kilogramów, co czyni go jednym z najlżejszych na rynku. O nasze bezpieczeństwo zadbają hydrauliczne hamulce tarczowe, które są niezawodne zarówno w ciężkich warunkach terenowych, jak też atmosferycznych. Jeśli chcecie przyjrzeć się temu Krossowi, znajdziecie go zarówno na stronach internetowych producenta, a także w rowerowych sklepach internetowych. W tym miejscu trzeba dodać, że wszystkie jednoślady wyprodukowane przez tą firmę, odznaczają się wyjątkowo atrakcyjnym designem. Co potwierdzają zarówno panie, jak i panowie.

Każdy ma wątpliwości w trakcie wybierania roweru. Jednakże kiedy sprawdzimy Hexagona „siódemkę” w testach konsumenckich, jakie możemy oglądnąć w wielu serwisach społecznościowych, na pewno mocno się zastanowimy, czy przypadkiem nie jest to najlepsza oferta.