Rolety typu zebra w salonie


Czerwiec 19, 2019 Dominik Sawicki 0 Comment

Czasem przychodzi taki moment, kiedy mamy ochotę na małą zmianę we wnętrzu swojego domu, ale niekoniecznie tęsknimy za wielkim remontem i towarzyszącym mu wierceniem i wszechobecnym pyłem. Jak się okazuję, nie trzeba wielkich zmian, aby salon nabrał nowego charakteru, a potrzeba zmiany w kobiecej głowie została zaspokojona.

Kto powinien wybrać roletę zebrę

roleta zebraJasność pomieszczeń to cecha, którą się ceni. Jednak czasem nasłonecznienie jest na tyle duże, że zaczyna domownikom przeszkadzać, zwłaszcza o określonych porach. Rozwiązaniem w takim przypadku może być montaż odpowiedniej rolety okiennej, która potocznie znana jest jako roleta zebra. Regulowana konstrukcja rolety typu „dzień-noc” daje możliwość dostosowania stopnia nasłonecznienia zgodnie z naszymi aktualnymi oczekiwaniami. Bogaty wybór kolorów i wzorów pozwoli na idealne dopasowanie materiału do stylu, w jakim urządzone jest nasze wnętrze. Rolety z regulacją stworzą niepowtarzalny klimat, który znajdzie swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Są świetną alternatywą dla firanek i zasłon, które niekoniecznie nadają się do zastosowania w mieszkaniach urządzonych na przykład w stylu industrialnym. Montaż tego typu rozwiązań jest bardzo prosty i nie wymaga pomocy specjalisty. Zwłaszcza modele zawieszone na specjalnej taśmie montażowej nie wymagają nadmiernej ingerencji, jaką jest wiercenie ścian.

Sposobów na zmianę wnętrza jest wiele, ale większość z nich naraża nas na poniesienie sporych kosztów takich przedsięwzięć. Czasem nie potrzeba wielkich zmian, aby różnica była widoczna i satysfakcjonująca. Obecna oferta rolet okiennych sprawi, że każdy znajdzie wariant pasujący do własnych upodobań czy stylu, w jakim zostało urządzone wnętrze, a wszystko to za nieduże pieniądze.