Oryginalny upominek hand made


Czerwiec 18, 2019 Dominika Bąk 0 Comment

Uwielbiam wręczać innym osobom takie upominki, które rzeczywiście trafiają w ich gust. Dlatego trochę czasu zajmuje mi wymyślenie prezentów na najróżniejsze okazje – od świąt, przez urodziny po wszelkie parapetówki czy inne imprezy. Niedawno moja przyjaciółka kupiła nowe mieszkanie i zaprosiła nas na małą domówkę, żeby to uczcić.

Ręcznie wykonane unikalne upominki

upominki hand madeMoja przyjaciółka bardzo lubi najróżniejsze dekoracje, które mogą w bardzo ciekawy sposób urozmaicić wnętrza. Mniej więcej wiem, jak wyglądają pomieszczenia w jej nowym mieszkaniu, ponieważ doradzałam jej podczas dobierania elementów do poszczególnych wnętrz. Jako że lubi oryginalne ozdoby, postanowiłam przejrzeć pomysły na upominki hand made. Bardzo lubię takie drobiazgi, ponieważ widać, że są one wykonywane z ogromną starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Poza tym każdy upominek jest unikalny – nie da się bowiem wytworzyć ręcznie dwóch całkowicie identycznych przedmiotów. Chciałam więc, aby kupiona przeze mnie dekoracja pasowała do wystroju jej mieszkania. Na szczęście nie było to trudne, ponieważ ogromny wybór ręcznie robionych dekoracji sprawia, że raz – dwa można znaleźć coś, co będzie charakteryzowało się wybranym przez nas stylem. Nie mogłam się więc doczekać, aż wręczę jej mój prezent oraz zobaczę na żywo jej nowe mieszkanie.

Wybrany przeze mnie upominek bardzo przypadł Marcie do gustu, z czego się bardzo cieszę. Wiedziałam, że lubi tego rodzaju przedmioty, więc miałam nadzieję, że jej się spodoba. Starałam się wybrać taki drobiazg, który będzie pasował do jej upodobań estetycznych. Wydaje mi się, że kupiona przeze mnie dekoracja rewelacyjnie komponuje się z wystrojem, jaki został wybrany dla pomieszczenia, w którym została ona umieszczona.